previous arrow
next arrow

حقوق شهروندی

از جمله مفاهیم نو پدیدی است که به طور ویژه‌ای به برابری و عدالت توجه دارد ..

اطلاعات بیشتر

بوستان ها

شهرداری منطقه دو با وسعت 36978407 مترمربع، دارای 847 هزار و 303 مترمربع بوستان و فضای سبز است ...

اطلاعات بیشتر

صدور پروانه

منطقه 2 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت و ساز را انجام می دهد .

اطلاعات بیشتر

تعامل شهرداری منطقه دو با کلانتری‌های این منطقه برای رفع معضلات محله‌ها

 

نشست پیشگیری و مقابله با معضلات محله‌های منطقه دو در سالن بسطامی بوستان مادر برگزار شد.

به گزارش کرمان‌آنلاین، در این نشست که با حضور سرپرست شهرداری منطقه دو، شهرداران محله و رؤسای کلانتری‌های محدوده شهرداری منطقه دو، با موضوع پیشگیری و مقابله با معضلات محله‌های این منطقه برگزار شد، سرپرست شهرداری منطقه دو ضمن تشکر از شهرداران محله که بدون هیچ‌ چشم‌داشتی، وقت خود را در اختیار ادارات و ارگان‌های مختلف قرار داده‌اند، گفت: بنا به دستور شهردار محترم کرمان، شهرداری منطقه دو برای تعامل و همکاری با کلانتری‌ها آمادگی دارد و تمام امکانات خود را در جهت رفع معضلات و مشکلات اجتماعی به‌کار خواهد گرفت.

رضا خیاط‌زاده پیشنهاد کرد: یک کارشناس ازسوی کلانتری‌ها به‌همراه شهردارمحله، ضمن بازدید از محله‌ها و بررسی مشکلات آن‌ها، مواردی را که در حیطه وظایف شهرداری است، اعلام کنند تا با برنامه‌ریزی در جهت رفع این مشکلات و معضلات اقدام شود.

سرهنگ بهرام‌نژاد، رییس کلانتری 13 نیز ضمن تشکر از پیگیری‌های شهرداری منطقه دو برای تشکیل این جلسه افزود: هدف از برگزاری چنین جلساتی، آشنایی و تعامل هرچه بیشتر کلانتری‌ها با شهرداران محله است تا با استفاده از ظرفیت آن‌ها برای تأمین امنیت و آسایش شهروندان استفاده کنیم.

وی با بیان این‌که یکی از مشکلاتی که کلانتری‌ها با آن روبه‌رو هستند، سرقت از ساختمان‌های نیمه‌کاره و در حال ساخت است، از مالکان خواست برای حفاظت از ساختمان‌ها و جلوگیری از سرقت، از افراد شناخته‌شده به‌عنوان نگهبان استفاده کنند.

سرهنگ بهرام‌نژاد افزود: همچنین مالکان می‌توانند با مراجعه به شرکت‌های خصوصی که در زمینه تأمین نیروهای حفاظتی فعالیت دارند و دارای مجوز از مراجع ذی‌صلاح هستند، نسبت به تأمین نیروی نگهبان اقدام کنند.

 

مدیران شهرداری

 
 

معاون برنامه ریزی

ملکه رشیدی

 


سرپرست معاونت شهرسازی

و معماری

رحیم تولایی


معاون حمل و نقل

عظیم تهامی


معاون خدمات شهری

توحید عادل پور


معاون مالی و اقتصادی

حسن سلطان زاده

Go to top