previous arrow
next arrow

حقوق شهروندی

از جمله مفاهیم نو پدیدی است که به طور ویژه‌ای به برابری و عدالت توجه دارد ..

اطلاعات بیشتر

بوستان ها

شهرداری منطقه دو با وسعت 36978407 مترمربع، دارای 847 هزار و 303 مترمربع بوستان و فضای سبز است ...

اطلاعات بیشتر

صدور پروانه

منطقه 2 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت و ساز را انجام می دهد .

اطلاعات بیشتر

تقدیر شهردار منطقه دو از معاونان منطقه به سبب پیگیری مشکلات ارجاعی سامانه ۱۳۷

 

 

 

شهردار منطقه دو کرمان با اهدای لوح تقدیر از عملکرد مدیران و معاونان منطقه به سبب پیگیری مشکلات ارجاعی سامانه ۱۳۷که بیشترین پیگیری را در بین شهرداری‌های مناطق چهارگانه داشته است، تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، علی سعیدی در نشستی صمیمی، ضمن تقدیر از زحمات مدیران منطقه به سبب تلاش در رفع مشکلات عنوان شده از سوی شهروندان، گفت: مدیران و کارکنان شهرداری به سبب فعالیت در این نهاد خدمتگزار، در ارتباط تنگاتنگ با مردم در حوزه‌های مختلف فنی و عمرانی، خدمات شهری، اجرائیات، تنظیف، فضای سبز و ... هستند و تلاش دارند ضمن برقراری انضباط شهری، مشکلات و موارد عنوان شده از سوی شهروندان را حل و فصل کنند.

وی با تاکید بر بحق بودن توقعات شهروندان برای رفع مشکلات شهری، خاطرنشان کرد: امید می‌رود شما عزیزان همچون گذشته در رفع مشکلات شهری کوشا بوده و برای ارتقای سطح رفاه و آسایش شهروندان تلاش کنید.

گفتنی است در این نشست از عملکرد توحید عادل‌پور، معاون خدمات شهری، عظیم تهامی پور، معاون حمل و نقل و امور زیربنایی، میثم نژاددلاوری، مسئول واحد اجرائیات، حسینی، مسئول تنظیف، احمدی، مسئول فضای سبز و مظهری، مسئول دفتر شهردار منطقه دو تقدیر شد. 

 

 

 

مدیران شهرداری


معاون برنامه ریزی

ملکه رشیدی

 


معاون شهرسازی

مرضیه شاحیدری


معاون حمل و نقل

عظیم تهامی


معاون خدمات شهری

توحید عادل پور


معاون مالی و اقتصادی

حسن سلطان زاده

Go to top