previous arrow
next arrow
Slider

حقوق شهروندی

از جمله مفاهیم نو پدیدی است که به طور ویژه‌ای به برابری و عدالت توجه دارد ..

اطلاعات بیشتر

بوستان ها

شهرداری منطقه دو با وسعت 36978407 مترمربع، دارای 847 هزار و 303 مترمربع بوستان و فضای سبز است ...

اطلاعات بیشتر

صدور پروانه

منطقه 2 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت و ساز را انجام می دهد .

اطلاعات بیشتر

شهردار منطقه دو:


اجرای جشنواره تخم مرغ های رنگی، سهم کودکان شهر از مشارکت در هنر شهری است

  
شهردار منطقه دو شهر کرمان گفت: برگزاری جشنواره‌ی تخم‌مرغ‌های رنگی در پارک مادر در واقع سهم و مشارکت کودکان شهر کرمان در هنر شهری و زیباسازی شهر است.
علی سعیدی در حاشیه‌ی برگزاری جشنواره‌ی تخم‌مرغ‌های رنگی ویژه کودکان در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرمان آنلاین افزود: این جشنواره با مشارکت شش مهدکودک و با حضور 120 کودک در مقطع پیش دبستانی در پارک مادر در حال اجراست.
وی با بیان این که طبق روال سال‌های گذشته هر سال برنامه‌هایی را در سطح شهر برای آماده‌سازی شهر و استقبال از نوروز در نظر داریم؛ افزود: یکی از این موارد زیباسازی و اجرای سفره‌های هفت‌سین است که امسال تصمیم گرفتیم با اجرای جشنواره‌ی تخم‌مرغ‌های رنگی، کودکان را نیز در این امر سهیم کرده و مشارکت دهیم.
شهردار منطقه دو، ایجاد روحیه‌ی نشاط و شادابی وآشنا کردن کودکان با فعالیت‌های شهرداری را هدف دیگر برگزاری این جشنواره دانست و خاطرنشان کرد: مهدهای کودک واقع در منطقه دو در این جشنواره با ما همکاری داشتند و بچه‌ها نیز مشتاقانه از این جشنواره استقبال کردند که امیدواریم این اقدام در ذهن کودکان تاثیر مثبتی بر جای بگذارد.
وی گفت: در حال حاضر حدود 20 تخم‌مرغ فایبرگلاس با ارتفاع 70 سانت در اختیار بچه‌ها قرار داده شده است تا بچه‌ها طبق طرح تعیین شده نقاشی کنند.
شهردار منطقه دو از جمله برنامه‌های جانبی این جشنواره به اجرای موسیقی و نقاشی صورت ویژه کودکان اشاره کرد.
 وی در مورد طراحی این تخم‌مرغ‌ها گفت: طرح اولیه با همکاری مربی‌ها و کودکان مهد اجرا شده  و امروز در این جشنواره داخل طرح ها توسط کودکان رنگ آمیزی می شود.
سعیدی در ادامه از افتتاح جشنواره‌ی تخم‌مرغ‌های نورورزی ویژه‌ی بزرگ‌سالان با حضور اساتید  و هنرمندان در بعد از ظهر امروز خبر داد و تصریح کرد: این جشنواره در چهارراه امام جمعه در حاشیه‌ی بلوار جمهوری افتتاح می‌شود و در آن اساتید رشته‌ی نقاشی و گرافیک به همراه تعدادی از هنرجویان، ایده ها و طرح‌های خود را بر روی تخم مرغ ها  اجرا می کنند.
وی افزود:  16 تخم مرغ برای اجرای این جشنواره آماده شده که پس از اجرای طراحی احتمالا در پیاده رو بلوار جمهوری چیدمان شوند.

 

 


 

مدیران شهرداری


سرپرست برنامه ریزی

ملکه رشیدی

 


معاون شهرسازی

مرضیه شاحیدری


سرپرست حمل و نقل

عظیم تهامی


معاون خدمات شهری

توحید عادل پور


معاون مالی و اقتصادی

حسن سلطان زاده

Go to top