previous arrow
next arrow

حقوق شهروندی

از جمله مفاهیم نو پدیدی است که به طور ویژه‌ای به برابری و عدالت توجه دارد ..

اطلاعات بیشتر

بوستان ها

شهرداری منطقه دو با وسعت 36978407 مترمربع، دارای 847 هزار و 303 مترمربع بوستان و فضای سبز است ...

اطلاعات بیشتر

صدور پروانه

منطقه 2 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت و ساز را انجام می دهد .

اطلاعات بیشتر

حضور شهردار منطقه دو  در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی  جهت پاسخگوی درخواست های شهروندان

 شهردار منطقه دو شهر کرمان از نخستین ساعات شروع به کار نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب، در غرفه شهرداری حضور پیدا کرد و علاوه بر پاسخگویی به مراجعان حضوری، به تماس‌هایی مردمی با سامانه ۱۳۷ که مرتبط با شهرداری منطقه دو بودند ،پاسخ داد.
 
وی  گفت: این نمایشگاه محلی خوب و مناسب برای به نمایش گذاشتن دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی توسط ارگان‌ها و نهادهای مختلف  است.
وی افزود: شهرداری کرمان هم که جزو ارگان‌هایی است که مدیریت شهری را به عهده دارد و خدمات زیادی را به شهروندان ارائه داده و می‌دهد، در این نمایشگاه حضوری فعال دارد.
سعیدی ادامه داد: یکی از کارهای خوب شهرداری، حضور شهرداران مناطق و برخی مدیران شهری در این نمایشگاه برای پاسخگویی به شهروندان به صورت حضوری و تماس‌های مردمی با ۱۳۷ شهرداری است. چرا که مردمی بودن مدیران یک ضرورت است و مردم باید هم‌زمان با خدماتی که از دستگاه ها دریافت می‌کنند، بتوانند با مدیران و منتخبین خود به راحتی گفت‌و گو و مطالبات خود را پیگیری کنند.
وی گفت: بنابراین این حضور دور از اداره و ساختار اداری  در نمایشگاه برای دیدن مردم که ما در مساجد و تکایا هم  در طول ماه داریم، به حل مشکلات و رسیدگی به مطالبات مردم نقش بسزایی دارد.

مدیران شهرداری


معاون برنامه ریزی

ملکه رشیدی

 


معاون شهرسازی

مرضیه شاحیدری


معاون حمل و نقل

عظیم تهامی


معاون خدمات شهری

توحید عادل پور


معاون مالی و اقتصادی

حسن سلطان زاده

Go to top