Easy to starts

حقوق شهروندی

از جمله مفاهیم نو پدیدی است که به طور ویژه‌ای به برابری و عدالت توجه دارد ..

اطلاعات بیشتر
Forum Support

بوستان ها

شهرداری منطقه دو با وسعت 36978407 مترمربع، دارای 847 هزار و 303 مترمربع بوستان و فضای سبز است ...

اطلاعات بیشتر

Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 2 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت و ساز را انجام می دهد .

اطلاعات بیشتر

 بوستان کتاب افتتاح شد


طی آیینی با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر کرمان، جمعی از مدیران شهری، شهرداران محله و جمعی از شهروندان، بوستان کتاب که نخستین بوستان سنگی کرمان و سومین بوستان از بوستان‌های جدید در منطقه‌ دو محسوب می شود، افتتاح شد.
شهردار منطقه دو کرمان ضمن تشکر از همکاران خود در منطقه، عنوان کرد: پشتکار، تلاش شبانه روزی، همت و دلسوزی فوق العاده پرسنل منطقه، در به ثمر رسیدن پروژه‌ها تاثیر بسزایی داشت.
مهندس رامین امیرمداح با بیان اینکه وسعت این پارک 2000 مترمربع است، گفت: از آنجا که بوستان کتاب در مجاورت دانشکده فنی قرار گرفته، سعی شده طراحی آن با سردر ورودی و فضای دانشگاه هماهنگ باشد.
وی با تاکید بر اینکه تمام بوستان کتاب، نمادها، المان‌ها و مبلمان شهری آن با سنگ طراحی شده است، افزود: این بوستان اولین بوستان در کرمان است که تمامی امکانات آن با سنگ ایجاد شده است.
شهردار منطقه دو تصریح کرد: نورپردازی این بوستان نورپردازی ویژه‌ای است و سعی شده المان‌ها و تندیس‌هایی که در آن قرار دارد، با وضعیت موجود هماهنگ باشد.
شهردار منطقه دو با بیان اینکه تندیس‌های موجود در پارک مربوط به دانشجو، مطالعه و کتاب خوانی است، گفت: کتاب‌هایی که در این بوستان انتخاب شده‌اند، از نویسنده‌های بزرگ و شریف کرمان از جمله طاهره صفارزاده، دکتر باستانی پاریزی، هوشنگ مرادی کرمانی و ... است.
مهندس مداح خاطرنشان کرد: نورپردازی این پارک، نورپردازی ملایمی است که مناسب استفاده کنندگان به ویژه دانشجویان است.

مدیران شهرداری


مسئول حراست

محمد رضا نخعی


معاون شهرسازی

مرضیه شاحیدری


معاون فنی و عمرانی

سید امیر مسعود زاده


معاون خدمات شهری

توحید عادل پور


معاون اداری و مالی

حسن سلطان زاده

Go to top